GODZINY OTWARCIA: PN.-CZ. 12 - 20, PT.-SOB. 10 - 21, NIEDZ. 10 - 18

Maj 03 2020

Drodzy Goście, bardzo, ale to bardzo cieszymy się, że już w najbliższy poniedziałek, 4 maja, będziemy znowu otwarci i dostępni dla Was!

Mamy jednak świadomość, że sytuacja związana z koronawirusem jest ciągle poważna, toteż bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Zresztą - zawsze było, ale w tym czasie będzie to pod naszą szczególną uwagą. Wobec tego przygotowaliśmy kilka zasad, które ułatwią nam dbanie o ten szczególny wymiar. Cały czas jednak jesteśmy otwarci, słuchamy, oglądamy, czytamy i rozmawiamy, także jeśli będziemy mogli zwiększyć komfort i bezpieczeństwo - będziemy je modyfikować na bieżąco.

 1. Po przybyciu do pokoi gościnnych w Karczmie, zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety na temat stanu zdrowia. Niestety, nie będziemy mogli przyjąć Gości, którzy mają odbyć obowiązkową kwarantannę. Jeśli zauważycie u siebie wszelkie niepokojące objawy jak podwyższoną temperaturę czy złe samopoczucie istnieje możliwość, że nie będziemy mogli Was ugościć.
 2. Prosimy, aby mieć ze sobą własną maseczkę oraz prosimy o noszenie jej w przestrzeniach wspólnych.
 3. Jesteśmy przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w czasie pandemii, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa dotyczących obiektów hotelowych.
 4. Niestety, nie będziemy sprzątać pokoju podczas pobytu, ale jeśli zajdzie potrzeba wymiany ręczników i pościeli na nowe, chętnie to zrobimy.
 5. Z pokoju zostaną zabrane koce, szklanki, do Państwa dyspozycji postawimy wodę butelkowaną.
 6. Pokój po pobycie zostanie posprzątany dopiero dzień lub dwa po wyjeździe.
 7. Staramy się, aby zachować możliwie długie odstępy w wynajmowaniu pokoi pomiędzy Gośćmi.
 8. Po sprzątaniu pokoje zostaną zdezynfekowane zgodnie z zalecaną procedurą sanitarną.
 9. Stosujemy specjalistyczne środki ochrony w dziedzinie higienicznego bezpieczeństwa, które zapewniają wysoki standard w usługach w postaci ochrony, sprzątania i dezynfekcji
 10. Akcesoria takie jak: pilot do telewizora,  suszarka do włosów są dezynfekowane ze zwiększoną jak dotychczas starannością.
 11. Regularnie dezynfekowane są powierzchnie takie jak: klamki, balustrady, a także inne powierzchnie.
 12. Płyn do dezynfekcji jest dostępny dla wszystkich w wielu miejscach: m.in. przy wejściu do budynku, toaletach ogólnodostępnych, restauracji.
 13. Śniadanie serwowane jest w restauracji, czyli tam gdzie zwykle. Zostanie ono wyserwowane przez kelnera zgodnie ze złożonym dzień wcześniej zamówieniem w barze (recepcji). Dla zachowania bezpieczeństwa będzie można go spożyć w wyznaczonym przez kelnera miejscu.
 14. Restauracja  jest dostępna tylko i wyłącznie dla Gości pokoi gościnnych, serwowanie dań odbywa się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
 15. Restauracja będzie prowadzić sprzedaż dań na wynos.
 16. Przy wejściu do Karczmy w godz. 8-20 będzie dyżurował pracownik, który będzie przyjmował zamówienia i wynosił  je na zewnątrz.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie - z góry dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cieszymy się, że znów się spotkamy.

ZAPRASZAMY!!!

Kontakt

+48 81 888 43 04

+48 516 750 040

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz dane kontaktowe

Przejdź na stronę Stoku Narciarskiego PARCHATKA

Kawiarnia Rynkowa 7 - kultowa kawiarnia w Kazimierzu Dolnym

Nordic walking

Nordic walking

Rowery

Rowery

Wąwozy lessowe

Szlaki turystyczne

Off Road

Wyprawy Off Road