GODZINY OTWARCIA: PN.-CZ. 12 - 20, PT.-SOB. 10 - 21, NIEDZ. 10 - 18

Narty i snowboardNarty i snowboard

Karczma Parchatka leży na terenie Stoku Narciarskiego PARCHATKA. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie profesjonalnie przygotowane, oświetlone i ratrakowane trasy o łącznej długości ponad 800 m. Zróżnicowane nachylenie stoku pozwala zarówno na naukę jazdy jaki i doskonalenie swoich narciarskich umiejętności.

Zawody sportoweZawody sportowe

W każdym sezonie zimowym na stoku w Parchatce organizowane są różnego rodzaju zawody narciarskie i snowboardowe. W zawodach może wziąć udział każdy chętny miłośnik białego szaleństwa. Uczestnicy mają okazję rywalizacji w różnych kategoriach wiekowych oraz zdobycia wielu atrakcyjnych nagród.

KuligiKuligi

Malownicza okolica Karczmy Parchatka i piękno lessowych wąwozów Kazimierskiego Parku Krajobrazowego pozwalają na organizację niezapomnianych kuligów z pochodniami. Na zakończenie przejażdżki proponujemy wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku lub pyszną kolację w Karczmie Parchatka.

Kontakt

+48 81 888 43 04

+48 516 750 040

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz dane kontaktowe

Przejdź na stronę Stoku Narciarskiego PARCHATKA

Kawiarnia Rynkowa 7 - kultowa kawiarnia w Kazimierzu Dolnym

Nordic walking

Nordic walking

Rowery

Rowery

Wąwozy lessowe

Szlaki turystyczne

Off Road

Wyprawy Off Road