GODZINY OTWARCIA: PN.-CZ. 12 - 20, PT. 12 - 21, SOB. 10 - 21, NIEDZ. 8 - 18

Cze 08 2013

Już 3 sierpnia 2013 r. odbędzie się bieg o charakterze górsko-przełajowym w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Trasa o długości około 10 km będzie wiodła leśnymi duktami, dnami wąwozów i polnymi drogami. Start i meta zlokalizowane będą przy Karczmie Parchatka.

Wszystkich uczestników biegu oraz ich kibiców zapraszamy na wspólne biesiadowanie. Będzie możliwość skorzystania z bogatej oferty Karczmy oraz skosztowania przysmaków z grilla i posmakowania najlepszego lubelskiego piwa.

Dla wszystkich uczestników niezwykłej imprezy szykujemy wiele atrakcji, tak aby nikomu u nas się nie nudziło. W szczególności zadbamy o naszych milusińskich podczas, gdy ich rodzice zmagać będą się z trudami szlaku wąwozów. Na terenie Karczmy można będzie ochłodzić się w basenie i zagrać z rodzinką w siatkówkę plażową.

Dla tych którzy w tym roku jeszcze nie odważą się zmierzyć z biegowym wyzwaniem naszej trasy mamy propozycję spaceru magicznym szlakiem wąwozów z profesjonalnym instruktorem nordic walking.

Więcej informacji i zapisy na stronie www.biegszlaktrafi.pl

Bieg Szlak Trafi – Parchatka, 3 sierpnia 2013 r.

 

Mapa biegu

Bieg Szlak Trafi – Parchatka, 3 sierpnia 2013 r.

 ZAPRASZAMY!!!

Kontakt

+48 81 888 43 04

+48 516 750 040

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz dane kontaktowe

Przejdź na stronę Stoku Narciarskiego PARCHATKA

Kawiarnia Rynkowa 7 - kultowa kawiarnia w Kazimierzu Dolnym

Nordic walking

Nordic walking

Rowery

Rowery

Wąwozy lessowe

Szlaki turystyczne

Off Road

Wyprawy Off Road